שאלות ותשובות

Share

כיצד נרשמים לאתר NETOY?

אתר NETOY אינו מחייב הרשמה כל עוד לא מבצעים רכישה באתר אך ניתן לבצע הרשמה לאתר גם ברגע הכניסה אליו או לאחר מכן.

לוחצים על כפתור "החשבון שלי" ונרשמים לאתר באמצעות שם וסיסמא לבחירתכם. מהיר, קל ופשוט.

כיצד מבצעים הזמנה באתר NETOY?

תהליך ההזמנה באתרNETOY  הוא קל ומהיר גם כן.

מדפדפים בעמודי האתר השונים בחיפוש אחר משחקים ופאזלים שונים.

כאשר מוצאים מוצר שמעוניינים לרכוש ניתן בלחיצת כפתור לבצע הוספה של המוצר לעגלת הקניות שלך. ניתן להמשיך כך עם מספר מוצרים, עד שבוצעו כל רכישות המוצרים אשר מעניינים אתכם.

כעת ניתן ללחוץ על כפתור מעבר לקופה ולצפות בעמוד זה בכל רשימת המוצרים שבחרתם, הכמות מכל מוצר, העלות של כל מוצר והעלות הכוללת.

השלב הבא הוא להירשם או להקליד פרטי חבר רשום קיים, להזין פרטים למשלוח ההזמנה, לשלם והמוצרים יוצאים לדרך…

כיצד משלמים עבור הזמנה באתר NETOY?

מערכת החיוב של אתרNETOY  היא של PAYPAL, חברת הסליקה הגדולה והטובה בעולם, המאפשרת לבצע תשלומים באמצעות חשבון PAYPAL קיים שלכם או באמצעות כל כרטיסי האשראי הנפוצים.

כיצד עושים שימוש בקופון הנחה \ מבצע \ מתנה של NETOY?

אתר NETOY משקיע מאמצים רבים להציע מבצעים והנחות לחברי האתר לאורך כל השנה באמצעות קוד-קופון המפורסם מעת לעת עבור גולשי האתר, חברי דף החברים של NETOY בפייסבוק או מי שחברים ברשימת התפוצה של NETOY.

השימוש בקוד-קופון מבוצע בעת סיום תהליך הרכישה והגעה לשלב ה"קופה". בשלב זה ניתן להזין את הקוד שברשותכם וההנחה תתעדכן און ליין, כך שאתם תשלמו רק עבור הסכום המוזל שלאחר ההטבה.

מתי ניתן לבצע הזמנות באתר NETOY?

הזמנות באתר NETOY ניתן לבצע "מסביב לשעון" שכן האתר פעיל באינטרנט וזמין עבורך כל הזמן. שירות לקוחות פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9 בבוקר ועד 17 בערב.

מהו זמן קבלת משלוח מאתר NETOY?

בעת ביצוע הזמנה אנו עושים ככל יכולתנו להעביר אותה לדואר ישראל למשולח עבורך. במרבית המקרים מדובר על ימים ספורים עד לקבלת ההזמנה ואנו מתחייבים למקסימום 14 ימי עסקים להשלמת כל הזמנה מרגע שבוצעה ועד קבלתה.

מהי מדיניות החזרת מוצרים של אתר NETOY?

במידה ורכשתם מוצר מאתר NETOY ואתם מעוניינים לבצע החזרה שלו, ניתן לבצע זאת כל עוד המוצר באריזה המקורית שלו (כשהיא עדיין סגורה) ולא נעשה בו כל שימוש. החזרת מוצרים אפשרית עד 14 ימי עסקים (על פי חוק הגנת הצרכן) מרגע שקיבלתם את המוצר. את ההחזרה ניתן לבצע לאחר תיאום טלפוני באמצעות הדואר או בהגעה עצמית אל משרדי NETOY. (מידע נוסף בעמוד משלוחים והחזרות).